Комплекс услуг компании для бизнесменов и членов их семей.
Комплекс услуг компании для бизнесменов и членов их семей.  Комфортный автотранспорт и надежная охрана! Безопасность и конфиденциальность гарантируем!


Супер – предложение на охранные услуги! Весенне-летние скидки!
Супер – предложение на охранные услуги! Весенне-летние скидки! Охранная компания "Осирис" предлагает услуги по охране санаториев, пансионатов, домов и баз отдыха. Доступные цены – высокое качество!


Электронный Бизнес-Каталог Spravka.ua


Охоронна компанія „ОСІРІС” тривалий час працює на ринку надання охоронних послуг та здобула значний професійний досвід в організації особистої безпеки клієнтів, економічної безпеки підприємств,  установ та організацій,  що охороняються.

Компанія укомплектована колишніми працівниками Міністерства Внутрішніх Справ та Збройних Сил України, які мають значний професійний досвід та уміло використовують одержані знання на практиці.

В нашій команді працюють тільки професійно підготолені співробітники. Ми цінуємо кожного з наших співробітників та створюємо для них комфортні умови, що в свою чергу дозволяє їм приділити максимум уваги клієнту та забезпечити виконання взятих компанією зобов’язань на високому рівні.

СТИСЛО ПРО ГОЛОВНЕ:

• Діяльність компанії розповсюджується на всю територію України.
   
• Компанія несе повну матеріальну відповідальність у відповідності до договорів, які укладенні,  на всі види послуг.

• Доступні ціни за надані послуги.

• Усі витрати, які пов’язані з утриманням охорони та організації діяльності персоналу,  у відповідності до укладених договорів, за рахунок охоронної фірми.

• Висока якість підбору, розстановки, професійної, фізичної та психологічної підготовки кадрів, постійний контроль за їх морально-психологічним станом та рівнем професійної майстерності, ефективно організоване навчання персоналу.

• Чітка та відлагоджена система оперативно-профілактичних заходів, спрямованих на попередження несанкціонованого заволодіння майном та товарно-матеріальними цінностями, недопущення витоку інформації, тощо.

• Вахтовий метод несення служби на об’єктах, що охороняються, забезпечує високу ефективність та надійність.

• Екстериторіальний принцип комплектування охоронників унеможливлює встановлення зв’язків з місцевим населенням, виток будь-якої інформації, тощо.

• Розроблена та успішно застосовується система поступового оновлення особового складу шляхом його переміщення на інші об’єкти, яка дозволяє уникнути можливості узагальнення будь-якої інформації стосовно існуючої системи безпеки об’єкта, економічної діяльності підприємства, партнерах, тощо.

•     Створена гнучка та оперативна система  контролю за якістю та результативністю роботи персоналу по виконанню укладених договорів. 

МИ ЗАВЖДИ ГОТОВІ ДО СПІВПРАЦІ З ВАМИ!

Для отримання детальної інформації звертатися КОНТАКТИ