Комплекс услуг компании для бизнесменов и членов их семей.
Комплекс услуг компании для бизнесменов и членов их семей.  Комфортный автотранспорт и надежная охрана! Безопасность и конфиденциальность гарантируем!


Супер – предложение на охранные услуги! Весенне-летние скидки!
Супер – предложение на охранные услуги! Весенне-летние скидки! Охранная компания "Осирис" предлагает услуги по охране санаториев, пансионатов, домов и баз отдыха. Доступные цены – высокое качество!


Электронный Бизнес-Каталог Spravka.ua

АНАЛІЗ ІСНУЮЧИХ СИСТЕМ БЕЗПЕКИ, РОЗРОБКА МЕТОДІВ ТА ЗАСОБІВ ПІДВИЩЕННЯ ТЕХНІЧНОГО ОСНАЩЕННЯ ОБ’ЄКТІВ, ПОСТАВКА, ПРОЕКТУВАННЯ, МОНТАЖ, ОБСЛУГОВУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ЗАСОБІВ БЕЗПЕКИ (ОХОРОННО-ПОЖЕЖНОЇ СИГНАЛІЗАЦІЇ, ОБМЕЖЕНОГО        ДОСТУПУ, КОДОВИХ ЗАМКІВ, ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ, ЗАСОБІВ ЗАХИСТУ ПЕРИМЕТРУ, СИСТЕМ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ, СИГНАЛІЗАЦІЇ, ПОЖЕЖОГАСІННЯ, ВЕНТИЛЯЦІЇ ТА ДИМОВИДАЛЕННЯ), НАДАННЯ ТЕЛЕВІЗІЙНИХ ПОСЛУГ

  • Ми забезпечуємо своїм клієнтам  не тільки високий рівень послуг, які надаються, але й завжди знаходимо оптимальне рішення поставлених замовником завдань.
  • Ми використовуємо тільки якісне, сертифіковане устаткування провідних світових виробників.
  • Висококваліфіковані фахівці проведуть професійне обстеження об'єкта.
  • Системи відео нагляду дозволяють здійснювати   відео контроль за ситуацією на об'єкті та дають   можливість відеозапису подій, контролю за ними та   запису їх на магнітні та цифрові носії інформації.
  • Система контролю доступу застосовується для відслідкування проходу людей в окремі приміщення та для збору і запису інформації про дії співробітників об'єкта та його відвідувачів.
  • Для забезпечення надійної й безперебійної роботи технічних засобів охорони, співробітники нашої компанії готові надати допомогу клієнтам у рішенні всіх питань, пов'язаних з обслуговуванням усього комплексу встановленої апаратури у відповідності до додаткової угоди.
  • На встановлене обладнання надається гарантія.
  • Охоронно-пожежна сигналізація проектується й встановлюється нашими фахівцями  

                                     МИ ЗАВЖДИ ГОТОВІ ДО СПІВПРАЦІ З ВАМИ! 

Для отримання детальної інформації та замовлення послуг звертатися контакти

                                                                  Ціни на послуги